Jeśli, jesteśmy zdecydowani i chcemy zmienić coś w swoim życiu, zdecydowanie postawmy na perfumy. Zazwyczaj pierwsze co przychodzi nam do głowy to ubrania czy fryzura, ale nie ma nic bardziej zapadającego w pamięci jak przyciągający zapach. Nawet najlepsze ciuchy nie sprawią wrażenia mężczyzny z klasą, kiedy nie użyjemy odpowiedniej fiolki perfum.

Czego powinniśmy szukać?

 

Problemem jest to, że nie jesteśmy w stanie przepatrzeć wszystkich perfum ze sklepów. Po kilku zapachach nasz mózg zaczyna szwankować, a my mieszamy się w ich barwach. Najlepiej więc, udać się do perfumerii z przetestowanym już bądź pewnym zapachem, który chcemy nabyć. Wejdźmy do sklepu ze świadomością zakupu np. perfum na spotkania biznesowe. Wiemy, że będą one wykorzystywanie do ważnych spotkań, w eleganckich miejscach. Ponadto, takich zapach powinien być w miarę możliwości dopasowany do naszej osobowości oraz naszych upodobań. Musimy czuć się z nimi dobrze i tworzyć jedność, tak aby nie drażniły nas i nie rozkojarzyły podczas ważnych momentów. Niewiele potrzebujemy, aby dopasować perfum do siebie, a jego idealne dopasowanie może zdziałać cuda.

Co najlepiej działa na kobiety?

 

Jeśli mamy w zamiarze upodobać się jakieś kobiecie, musimy zrobić na niej dobre wrażenie. Najbardziej liczy się to pierwsze, podczas spotkania. Tajemnicą jest fakt, że odpowiednio dobrany zapach może zadziałać na kobietę niczym afrodyzjak. Należy pamiętać, że dobór perfum w głównej mierze powinien spełniać nasze oczekiwania, nie tylko kobiece. Pierwszą nutą na naszej liście będzie z pewnością mieszanka cytrusów z delikatnym dodatkiem drewna. Ta kompozycja stała się klasykiem i często spotykana jest na liście bestsellerów. Zapach, który nigdy się nie nudzi, uznany za najlepszy zapach w historii to mieszanka drewna, kwiatów oraz piżmu. Łatwo rozpoznawalny a zarazem niepowtarzalny i elegancki. Ostatnia kompozycją na naszej liście będzie połączenie świeżości z lekko cytrusowymi barwami. Zdecydowanie najlepsze połączenie delikatności z morską bryzą o cytrusem. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie kobiety są takie same, i nie każda doceni nasz zapach tak jak my.