Zimowa aura nie przez wszystkich utożsamiana jest z ulubioną. Decydują o tym coraz zimniejsze dni i noce oraz częste, przejmujące chłody. Jest jednak skuteczny sposób na to, by móc poczuć się nieco przyjemniej i pewniej. Wystarczy, że otulimy się jednym z wyrazistych i rozgrzewających zapachów. A te uwielbiane są w szczególności przez kobiety, choć coraz więcej dbających o własną atrakcyjność mężczyzn również dba o to, by móc intrygująco pachnieć. Sprawdźmy zatem jakie perfumy damskie na zimę polecają się najbardziej, a jakie od lat są chętnie kupowane nie tylko na użytek własny, ale i na prezent.

Klasyka zimową porą

Są takie zapachy damskie, które znane są na całym świecie – mają bowiem w sobie to ulotne „COŚ” co sprawia, że w ich niepowtarzalnej kompozycji perfumeryjnej są w stanie rozkochać się kobiety niezależnie od wieku czy zajmowanej pozycji zawodowej. W tej kompozycji zwarte jest wszystko to, co utożsamiane jest z najwyższą elegancją i kobiecością w najdoskonalszej postaci. Uwodzicielskość składników takich jak nerola, bergamotka, lilia, róża, jaśmin, wanilia czy drzewo sandałowe i cytryna – to wszystko umiejętnie skomponowane ze sobą tworzy tak wyjątkową całość, że idealnie dopasowaną do nieco mocniejszych oczekiwań na przyjemne otulenie zapachowe mroźną, zimową porą.

Czar tej słodkiej, bo różano – cytrusowej nuty zapachowej sprawia, że oto niecodziennej pewności siebie nabierze każda kobieta uwielbiająca podkreślać własna zmysłowość na każdym kroku. Ta zaś jest szczególnie warta wyeksponowania zimą.

Zima pachnie Orientem

Zupełnie nietypową, a zarazem absolutnie oryginalną propozycją wspaniałego zapachu dla kobiet pozostaje propozycja sygnowana. Ta unikatowa kompozycja zapachowa została stworzona w oparciu o wykorzystanie energetycznych akcentów zapachowych mandarynki, kardamonu oraz kminku. Całość uzupełniona została przez dodatki w postaci bursztynu, lukrecji czy niezwykle wyjątkowego akcentu ylang – ylang.I tak powstał zapach damski bardzo wyrazisty i energetyzujący – w sam raz na zimowe poranki i popołudnia podczas których chętnie sięgniemy po małe źródło siły.

Kompozycja rodem z tajemniczej nocy

Tę unikatową kompozycję zapachową pokochają kobiety uwielbiające czarować tajemniczością oraz pragnące otaczać się niezwykłymi dodatkami zapachowymi. Takie niecodzienne właściwości będzie miał chociażby miód lub kwiat pomarańczy, stanowiące jedne z najważniejszych składników tego oryginalnego zapachu damskiego na zimę właśnie.

Bo zimą warto otaczać się wyrazistymi kompozycjami zapachowymi i czerpać z nich moc energii i siły. Kobiety na to właśnie zasługują!