Doskonałej jakości perfumy męskie to inwestycja nie tylko w walory zapachowe, ale również i estetyczne. Każdy mężczyzna chce bowiem wyglądać i prezentować się maksymalnie atrakcyjnie nie tylko podczas wielkich wyjść czy spotkań biznesowych, ale również i wtedy, gdy wybiera się chociażby na randkę czy spotkanie towarzyskie w gronie ulubionych znajomych. W przypadku perfum, podobnie jak kosmetyków w ogólnym tego słowa znaczeniu, zauważyć można pewnego rodzaju modę i trendy. A jakie perfumy męskie 2018 cieszą się największą popularnością wśród kupujących? Nasz blog o perfumach męskich to prawdziwa skarbnica wiedzy. Poniżej prezentujemy listę kilku zapachów, które z pewnością zasłużyły na miano tych najbardziej pożądanych. I przy każdym z nich można byłoby przykleić naklejkę z napisem „hot”.

Zapach 

To propozycja idealnie dopasowana do potrzeb mężczyzny aktywnego, ale i znającego swoją wartość oraz odznaczającego się nieprzeciętnym pierwiastkiem męskości. Ich unikatowa kompozycja zapachowa przypomina powiew bryzy morskiej, ale uzupełniony jest także przez kwiatowe i owocowe nuty. Dzięki temu mówić można o stworzeniu prawdziwej aury tajemniczości oraz o uniwersalnym zastosowaniu tego zapachu właśnie. Bo świetnie sprawdza się zarówno u mężczyzn dojrzałych, jak i nastolatków. Nic dziwnego więc, że popularny blog o perfumach męskich ten właśnie zapach umieszcza na pozycji z numerem one.

Klasyka

Drugie, równie zaszczytne miejsce na podium w klasyfikacji męskich perfum 2018 roku nie bez powodu zajmuje zapach sygnowany marką.  Dość mocny akcent piżmowy stworzony został z myślą o mężczyznach pewnych siebie, ale jednocześnie również bardzo energicznych. Całość ciekawej kompozycji tworzą głównie nuty owocowe: jabłka, mandarynki oraz limonki, jak i te typowo dla panów: drzewa cydrowego, oliwnego i sandałowego, z dodatkową domieszką pikantnego cynamonu. Perfumy te to pełnia elegancji i klasy także w codziennym użytkowaniu.

Ponad 20-letnia popularność tego wyjątkowego zapachu mówi sama za siebie – jest on tak idealny i pociągający, że zainteresowanie wyborem tego właśnie flakonika stale rośnie. Co więcej – zapach ten łączy w sobie wszystko to, co niezbędne jest każdemu mężczyźnie – świeżość oraz lekką piżmowość, charakterystyczną także dla sportowców. Nie bez przyczyny zajmuje więc zaszczytne, trzecie miejsce wśród najchętniej wybieranych zapachów męskich w 2018 roku.

Na jego kompozycję zapachową składa się część owocowa: ananas oraz cytryna, uzupełniona typowo męskim kardamonem, kolendrą, rozmarynem, cedrem oraz kwiatowymi nutami bergamotki czy jaśminu.

W popularnych perfumach męskich kryje się wielka moc. To ona sprawia, że kobiece serca miękną przy każdym przytuleniu się do ukochanego mężczyzny. Jak przekonać się można – blog o perfumach męskich poprowadzi najlepszą drogą do wyboru perfum modnych i… wyjątkowo popularnych nie tylko w 2018 roku.