Dreszczyk emocji towarzyszący pierwszym spotkaniom, tym jeszcze dość nieśmiałym z bliską naszemu sercu osobą większości z nas kojarzy się na pewno bardzo pozytywnie. Nie oszukujmy się jednak – wybierając się na randkę z kimś dla nas ważnym kierujemy się nie tylko tym, by pięknie wyglądać, ale również – by odpowiednio pachnieć. Doskonały dobór perfum będzie więc nie tylko wyznacznikiem naszego ogólnego poczucia stylu, ale będzie również przejawem dbałości o siebie oraz zamiłowaniem do otaczania się idealnie dobranymi dodatkami. Sprawdźmy więc, jakie perfumy na randkę polecane są przez wszystkich tych, którzy niejedno romantyczne spotkanie z bliską osobą mają już na swoim koncie.

Kompozycje nieprzytłaczające

Jeśli naszą głowę od dłuższego czasu zaprząta pytanie: jakie perfumy na randkę sprawdzą się najlepiej, z pewnością warto zwrócić uwagę na to, by wybrane przez nas zapachy nie były zbyt mocne. Pragnąc zrobić dobre wrażenie na bliskiej nam osobie nie możemy sprawić, by nie miała ona warunków do swobodnego oddychania, jeśli wybrany przez nas zapach będzie po prostu zbyt ciężki. Dobrze więc celować w zapachy świeże – być może kwiatowe lub z połączeniem akcentów owocowych. I takim zapachem, stanowiącym prawdziwą kwintesencję kobiecości, będzie chociażby flakonik z perfumami sygnowanymi. I rzeczywiście, w każdym z flakoników znajdziemy tę odrobinę magii która będzie sprawiać, że żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie obok kobiety, która nie jest mu też obojętna. Dlatego zapach ten jest jedną z niezawodnych propozycji na urocze spotkanie w romantycznej scenerii i pełnej czułości atmosferze.

Klasyka wciąż w cenie

Jakie perfumy na randkę? Z pewnością doskonale sprawdzą się także i te, które zaliczane są do perfumeryjnej klasyki, stanowiący połączenie owocowej świeżości ze zmysłowością gwarantowaną przez obecność fasoli Tonka i paczuli. Wyrafinowana zmysłowość z kolei działa bardzo uwodzicielsko – nic dziwnego więc w tym, że zapach ten będzie idealnie tworzył czarodziejski klimat spotkania dwojga najbliższych sobie ludzi na świecie.

Perfumy dla aktywnych

A jakie perfumy na randkę polecić można kobietom dynamicznym i takim, których wszędzie pełno? Z pewnością propozycją trafioną w punkt będzie wybór flakonika z cytrusową nutą energetyczną wspomaganą akcentami kwiatowymi – jaśminem i konwalią. A taką zawartość będzie miała w sobie buteleczka z zapachem. Opcja na udaną randkę jak znalazł. Warto wypróbować na własnej skórze, bo w tym ekskluzywnym zapachu zakocha się nie tylko mężczyzna, ale polubi go też każda nowoczesna kobieta.

Podkreślona uwodzicielskość

Niezbyt mocne, ale czarujące zmysłowością. Takie właśnie powinny być idealne perfumy na randkę – i nieważne, czy jest to nasza pierwsza randka z mężczyzną naszego życia, czy może już setna. Ważne, że jest i że jako przedstawicielki płci pięknej, wciąż chcemy się podobać naszemu mężczyźnie. I z wzajemnością panowie!