Perfumy męskie dedykowane współczesnym mężczyznom dbającym o siebie i własny, atrakcyjny wygląd cieszą się dużym zainteresowaniem. A ich popularność rośnie wówczas, gdy w dobrej perfumerii pojawiają się oto nowe, pożądane zapachy. Sprawdźmy zatem, co z perfumeryjnych nowości zasiliło właśnie asortyment chętnie odwiedzanej perfumerii i co na prezent czy bez większej okazji można kupić naszemu mężczyźnie. Oczywiście możliwość samodzielnego kupowania przez panów również wchodzi w grę.

Orientalna zmysłowość w męskim wydaniu

W asortymencie dobrej perfumerii znajdziemy zapachy męskie wypełnione maksymalną zmysłowością oraz wyrafinowanymi akcentami Orientu.  Atrakcyjność męska podkreślona odpowiedniej mocy zapachem to dziś absolutnie niezastąpiony atrybut seksowności w męskim wydaniu. Dlatego też nikogo nie dziwi, że oto idealnie komponować się będą nuty orzeźwiającej mandarynki w duecie z egzotyką paczuli. Do tego nieocenione pozostają również takie akcenty jak drzewa agaru, labdanum czy mirty. To wszystko razem tworzy niezwykle zmysłową całość której po prostu… nadzwyczaj trudno się oprzeć.

Coś dla dżentelmenów

Od przedstawicieli płci męskiej nie od dziś oczekujemy najwyższej kultury osobistej i okazywanego kobietom szacunku. Dlatego też szeroko rozglądamy się za mężczyznami uchodzącymi za dżentelmenów. W tym flakoniku naznaczonym luksusem znajdziemy unikatowe połączenie typowo męskiej skóry, egzotyki cynamonu, estragonu i bergamotki, jak również słodszych akcentów róży czy paczuli. Perfumy męskie w tej właśnie odsłonie dedykowane są panom uwielbiającym mocne i wyraziste akcenty zapachowe podkreślające ich niepowtarzalny charakter własny. 

Moda i doskonałość – także na skórze

Nowoczesne zapachy męskie, stworzone z myślą o użytkowaniu przez mężczyzn pragnących pozostawać na topie i w pełnej zgodzie z rozwijającymi się trendami, są dziś bardzo popularne. Dlatego też coraz częściej stawia się na zapachy męskie dedykowane szeroko pojmowanemu odświeżeniu. Jeśli do tego dodamy moc aromatycznych nut owocowych, otrzymać możemy tylko jedno – dostęp do niezwykle energetyzującego zapachu, który wprowadzać nas może tylko i wyłącznie w pozytywny nastrój. I dla mężczyzn idealnie wpisuje się w oczekiwania współczesnych panów. Tę unikatową kompozycję tworzą nuty ananasa, melona i różowego pieprzu, wzbogacone dodatkowo o akcenty paczuli, lawendy oraz zamszu. Taki zapach po prostu warto mieć na wyciągnięcie ręki i korzystać z niego przy każdej okazji.