Najnowsze wpisy

Latest posts

 • Jak wybrać zapach z klasą- tajniki męskich perfum.
  Jak wybrać zapach z klasą- tajniki męskich perfum.

  Jeśli, jesteśmy zdecydowani i chcemy zmienić coś w swoim życiu, zdecydowanie postawmy na perfumy. Zazwyczaj pierwsze co przychodzi nam do głowy to ubrania czy fryzura, ale nie ma nic bardziej zapadającego w pamięci jak przyciągający zapach. Nawet najlepsze ciuchy nie sprawią wrażenia mężczyzny z klasą, kiedy nie użyjemy odpowiedniej fiolki perfum.

  Zobacz więcej
 • Co przyciąga mężczyzn- sprawdzone nuty zapachowe.
  Co przyciąga mężczyzn- sprawdzone nuty zapachowe.

  Do nie dawna twierdzono, że jedyne co jest w stanie przyciągnąć mężczyzn to wygląd. Z biegiem lat oczywiście to przekonanie zaczęło się zmieniać. Okazało się bowiem, że feromony mają większą siłę działania i to głównie one kierują nami podczas wyboru. Dziś już wiemy, że równie skutecznym afrodyzjakiem okazują się damskie perfumy. Wystarczy jedynie wiedzieć, jakich składników użyć.

  Zobacz więcej
 • Jak znaczenie w wyborze perfum ma pH skóry?
  Jak znaczenie w wyborze perfum ma pH skóry?

  Na pierwszy rzut oka wybór perfum nie należy do najtrudniejszych. Każdy z nas po okresach eksperymentowania z różnymi zapachami, trafia w końcu na swój ulubiony i trzyma się go przez długi czas. Niestety czasami zdarzają się sytuację, w których chcemy kupić ulubioną fiolkę, ale produkt wycofano ze sprzedaży, lub po prostu znudził się nam i naszym bliskim. Jak wybrać odpowiedni zamiennik i dlaczego pH skóry ma w tym duże znaczenie? Zapraszamy do lektury.

  Zobacz więcej
 • Jak dobrać perfumy do pracy?
  Jak dobrać perfumy do pracy?

  Każdy z nas chce dobrze wyglądać w pracy. Odpowiedni strój, fryzura i makijaż powinny stanowić naszą wizytówkę w kontakcie ze współpracownikami. Warto również pamiętać o dobrze dobranych perfumach, których zapach będzie odpowiednio nastrajać do pracy i nie będzie uciążliwy dla innych współpracowników. Zapraszamy do lektury.

  Zobacz więcej
 • Perfumy jako afrodyzjak
  Perfumy jako afrodyzjak

  Perfumy służą ludziom od lat. Na przełomie dziejów zmieniała się ich rola i za każdym razem wyznaczały nowe trendy oraz na różne sposoby pobudzały ludzkie emocje. Dziś skupimy się na roli perfum jako afrodyzjaków, pobudzających zmysły i pomagających rozkochać w sobie nawet najtwardsze serca. Zapraszamy do lektury.

  Zobacz więcej
 • Historia perfum od czasów Oświecenia do współczesności (część II)
  Historia perfum od czasów Oświecenia do współczesności (część II)

  Wraz z pojawieniem się na rynku pierwszych zapachów zamkniętych we flakonikach, przemysł perfumeryjny rozwinął się na olbrzymią skalę. Ceny pierwszych produktów były jednak bardzo drogie, dlatego na odrobinę luksusu mogli sobie pozwolić jedynie przedstawiciele najwyższych warstw społecznych. Do Paryża przyjeżdżali dostojnicy królewscy, szlachta i inteligencja.

  Zobacz więcej
 • Historia perfum do czasów Oświecenia (część I)
  Historia perfum do czasów Oświecenia (część I)

  Używamy ich codziennie, przed wyjściem do pracy, na uczelnię czy ważne spotkanie biznesowe. Ich głównym zadaniem jest nadanie osobistego charakteru i są jednym ze sposobów zakomunikowania światu o cechach takich jak: elegancja, styl i dbałość. Perfumy, bo o nich mowa, towarzyszą ludziom od setek tysięcy lat. Jaka była ich historia i co oznaczały w starożytnym Rzymie? Zapraszamy do lektury.

  Zobacz więcej
 • Duży flakon perfum czy mniejszy do torebki?
  Duży flakon perfum czy mniejszy do torebki?

  Perfumy towarzyszą nam w życiu niemal od zawsze – a przynajmniej od momentu, gdy z różnych powodów chcemy wzmacniać swoją atrakcyjność wizualną i nie tylko. Niejednokrotnie z powodzeniem dodawać nam będą pewności siebie oraz sprawiać, że będziemy się czuć dużo bardziej kobieco lub męsko. Dlatego też bez perfum nie wyobrażamy sobie niemal codziennego życia. Nawet i wówczas, gdy niektórzy z nas używają dobrych perfum raczej tylko i wyłącznie od święta czy z okazji wielkiego wyjścia lub równie...

  Zobacz więcej
 • Nowości perfumeryjne dla mężczyzn
  Nowości perfumeryjne dla mężczyzn

  Perfumy męskie dedykowane współczesnym mężczyznom dbającym o siebie i własny, atrakcyjny wygląd cieszą się dużym zainteresowaniem. A ich popularność rośnie wówczas, gdy w dobrej perfumerii pojawiają się oto nowe, pożądane zapachy. Sprawdźmy zatem, co z perfumeryjnych nowości zasiliło właśnie asortyment chętnie odwiedzanej perfumerii i co na prezent czy bez większej okazji można kupić naszemu mężczyźnie. Oczywiście możliwość samodzielnego kupowania przez panów również wchodzi w grę.

  Zobacz więcej
 • Jakie perfumy męskie na zimę?
  Jakie perfumy męskie na zimę?

  Zimowa aura nie zawsze sprzyja dobremu samopoczuciu czy super humorom. Szczególnie zaś nie jest lubiana przez tych, których zaliczymy raczej do prawdziwych zmarzluchów. Bo niby i z czego te osoby właśnie mają się cieszyć? Ale jak to bywa w życiu – nawet najdłuższa zima nie trwa wiecznie. Dlatego też warto uprzyjemniać sobie nieco własną codzienność i… wybierać odpowiedniego rodzaju zapachy. Sprawdźmy zatem jakie perfumy męskie na zimę polecane są i kupowane najczęściej? Ciekawe, które z ich...

  Zobacz więcej
Showing 11 to 20 of 48 (5 Pages)