Najnowsze wpisy

Perfumy najlepsze na romantyczne wieczory.

Od wieków wiadomo, że kobiece perfumy są jak ubrania. Niektóre kobiety, żyją w przekonaniu, że każda z nich powinna mieć swój ulubiony zapach, który będzie się z nią kojarzył. Jest to jeden z największych przesądów, z jakimi możemy się spotkać. Kobiety zmiennymi są, tak więc w zależności od tego czy wybieramy się do pracy, na spotkanie czy też randkę, powinnyśmy zmieniać swój zapach, tak aby pozostał on zaskakujący.

Kobiece perfumy.

 

Każda kobieta, niezależnie od koloru włosów, karnacji czy też upodobań na pewno posiada swoja własną, wypełnioną zapachami szafeczkę. Znajdziemy w niej wiele rodzajów perfum, stosowanych zależnie od okazji. Każda prawdziwa kobieta, traktuję perfumy jak swój ubiór, przez co nigdy nie przywiązuję się do jednego na całe życie. W zależności od nadarzającej się okazji, sięga po odpowiednią fiolkę. Kiedyś świetnie podkreśliła to Marylin Monroe. Tym samym przyznała racji, że szafeczka z perfumami jest niczym damska garderoba.

Perfumy w sam raz na romantyczny wieczór.

 

Romantyczne wieczory mają do siebie to, że budują wyjątkowo-tajemniczy klimat. Miłosna kolacja czy elegancki wypad w modne klubowe klimaty to sytuacja, w której powinnyśmy pachnieć drapieżnie i zjawiskowo. Odpowiedzią na pytanie jak pachnie kobieta atrakcyjna, jest z pewnością seksapil. Taki zapach powinien prowokować mężczyzn jednocześnie nadając nam śmiałości. Przy odpowiednim wyborze, wystarczy jedynie kilka kropel, aby stać się nieprzewidywalną. Bowiem atrakcyjnym staje się to co pięknie wygląda i pachnie. Zanim polubimy jakąś osobę, czasem nieświadomie najpierw akceptujemy jej zapach. Dlatego tak ważne jest, aby dobierać swoje perfumy z intuicją, tak aby pasowały one do naszej osobowości. Nawet najwięksi psychologowie urody twierdzą, że nie należy ignorować znaczenia perfum. Gdyż wystarczy niewielka zmiana, która potrafi odmienić naszą pewność i pozwoli poczuć się lepiej, we własnym ciele.