Najnowsze wpisy

Co powinniśmy wiedzieć o perfumetkach?

Co powinniśmy wiedzieć o perfumetkach?

 

Bez wątpienia zakup perfum to jedna z droższych inwestycji. Często tego typu przyjemności kupujemy w formie dużych produktów, które służą nam przez dłuższy czas. Niestety duże fiolki posiadają również swoje wady. Stają się nieporęczne, przez co nie w każdej sytuacji możemy mieć je ze sobą. W tym przypadku najczęściej inwestujemy w niewielkie, trwałe a zarazem tanie i wydajne rozwiązanie, czyli perfumetki.

Popularność kompaktowych perfum.

 

Perfumetki zyskały na popularności szczególnie za sprawom swoich niewielkich rozmiarów. Występujące w 33 mililitrowych fiolkach, bez problemu mieszczą się w małych torebkach, kurtkach, a także kieszeniach i samochodowym schowku. Tą wersję perfum chwalą również mężczyźni, którzy ze znanych powodów nie posiadają miejsca na przechowywanie dużych, pojemnych fiolek. Perfumetki idealnie odwzorowują oryginalne perfumy, w nieco mniejszych rozmiarach. Buteleczki nie posiadają wymyślnych kształtów oraz zdobień przez co nie będą sprawiać problemu w użytkowaniu oraz przechowywaniu. Wygodna, poręczna oraz elegancka forma świetnie prezentuje się w każdej sytuacji. Minimalistyczny produkt sprawdza się zarówno w długich podróżach jak i codziennych sytuacjach. Niewielka ilość produktu, pozwala na jego pełne wykorzystanie oraz ochronę przed utratą intensywności.

Idealne podczas wyboru zapachu.

 

Należy wspomnieć, że z tego typu produktów korzystają nie tylko minimaliści, ale również takie osoby, które nie od razu są w stanie zdecydować się na pełnowymiarowy zakup. Jak wiadomo, aby idealnie dopasować do siebie zapach, należy wcześniej przetestować go na swoim ciele. Najlepszym sposobem jest wypróbowanie go na skórze i monitorowanie przez kilka dni. W takiej sytuacji najlepszym sposobem będzie zakup perfumetki a nawet kilku, w celu odnalezienia tego jedynego zapachu. Nie musimy obawiać się o różnicę między pełnowymiarowym produktem a ich wersją mini. Zarówno duże fiolki jak i miniaturowe wersje perfum tworzone są starannie na wzór oryginalnych, markowych zapachów.

2 044 zzs