Najnowsze wpisy

Jakie perfumy damskie najlepsze w 2018?

Rynek perfum damskich jest tak zróżnicowany i pełen rozmaitych propozycji, że każda z pań dbających o to, by otaczać się aurą tajemniczości i piękna z pewnością będzie mogła znaleźć coś dla siebie. Warto jednak wiedzieć, które propozycji dostępnych na rynku znajdują się w ścisłej czołówce tych najchętniej wybieranych produktów. Bo przecież by czuć się piękną i atrakcyjną każdego dnia, warto spryskiwać się ulubionymi zapachami i… czarować nimi mężczyzn z najbliższego otoczenia. Tak, niech odwracają za nami głowy, a niepowtarzalna nuta zapachowa towarzysząca właśnie nam, spędza im później sen z powiek. Popularne perfumy damskie to także często najczęściej kupowane perfumy damskie i zapachy, które uznać by można za najbardziej zmysłowe. Poniżej prezentujemy te mega uwodzicielskie perfumy damskie.

Absolutny hit wśród kobiet

Pozycję ścisłego lidera w perfumeryjnych wyborach pań otwiera propozycja sygnowana utytułowaną marką. Uwielbianym na całym świecie. Wśród jego wielu zalet z pewnością warto wskazać na dużą intensywność połączoną z orientalną nutą stworzoną w oparciu o kompozycję z owoców egzotycznych. Do tego dołączyć należy akcenty kwiatowe i kremowe. Tak właśnie powstaje luksusowa propozycja dedykowana kobietom z klasą, dbającym o najwyższy wymiar elegancji i lubiącym otaczać się każdego dnia tym, co wyrafinowane i uwodzicielskie. 

Zapach równie idealny i polecany

Zaszczytne drugie miejsce w rankingu najbardziej ulubionych zapachów damskich w roku 2018 przypada propozycji równie ciekawej. Piękny i delikatny flakonik skrywa w sobie wszystko to, co określa się kwintesencją kobiecości. Daje uczucie nieprawdopodobnego szczęścia i gwarantuje podkreślenie zamiłowania do życia. Szlachetność składników tworzących tę unikatową kompozycję zapachową potwierdza obecność takich nut zapachowych jak: jaśminu, kwiatu pomarańczy, irysa pallida czy paczuli. Do tego całość uzupełniają nuty pudrowe. I w efekcie mamy produkt na miarę czasów – idealnie dopasowany do kobiecych potrzeb i określany mianem najbardziej uwodzicielskie perfumy damskie świata.

A podium zapachów damskich zamyka…

choć zajmuje w popularnych rankingach zaszczytne trzecie miejsce, to wciąż plasuje się na podium najczęstszych wyborów. Tę wspaniałą kompozycję zapachową tworzą nuty uwodzicielskiego jaśminu, ponadczasowej róży, urzekającego kwiatu pomarańczy, a całość wieńczą akcenty bergamoty, paczuli oraz wetiweru. I choć zapach powstał w 2001 roku, wciąż zachwyca swoją trwałością oraz doskonałością w każdym calu. To produkt określony jako najseksowniejsze perfumy damskie ranking.

Najbardziej popularne perfumy damskie zaprezentowane zostały powyżej. O tym jednak, jaki zapach zostanie ostatecznie wybrany przez kobiety, decydują już ich własne preferencje i gusta. Warto jednak wiedzieć, że najczęściej kupowane perfumy damskie ranking zmienia się co roku. Z pewnością warto więc śledzić wybory współczesnych kobiet i testować na własnej skórze tę ponadczasową jakość zapachów znanych na całym świecie.