Najnowsze wpisy

Które perfumy damskie lubią mężczyźni?

O gustach męskich, podobnie jak i damskich, dyskutować się nie powinno. Każdy bowiem może inaczej odbierać otaczający go świat i potrzebować bliskości zupełnie innych zapachów. Ale w świecie nieskończonych wręcz możliwości zapachów znaleźć można i takie propozycje, które ze względu na swoją doskonałą kompozycję, podobać się będą obu płciom. Dziś zastanówmy się jednak nad tym, co kluczowe – jakie perfumy damskie lubią mężczyźni? Odpowiedź na to pytanie z pewnością ciekawić będzie szczególnie przedstawicielki płci pięknej.

Czarująca zmysłowość

Kobiecość podkreślona umiejętnie dobranym zapachem to na pewno wybór doskonały – a że jest z czego wybierać, decydować się można na przeróżne kompozycje zapachowe. Na rynku perfumeryjnym dominują kompozycje stworzone na bazie czterech głównych nut: owocowej, kwiatowej, szyprowej oraz orientalnej. W każdej z tych grup znaleźć można flakoniki z nieprzeciętnym zapachem zniewalającym zmysły.

Mężczyźni nie od dziś uwielbiają czarodziejskie połączenia zapachów – ten wybór z pewnością zagwarantuje połączenie nut korzennych z aromatycznymi akcentami kwiatowymi. Jeśli do tego doda się szczyptę Orientu – większość panów nie będzie potrafiła przejść obok kobiety obojętnie, nie oglądając się za nią i nie wdychając całym sobą cząstki pozostawionego przez nią zapachu.

Subtelność na wyjątkowe okazje

A jakie perfumy damskie lubią mężczyźni uwielbiający również wieczorne wyjścia z kobietą swoich marzeń? Tu idealnym pomysłem na spryskanie się ciekawym zapachem będzie wybór flakonika mieszczącego w sobie akcenty białego piżma, nuty wanilii oraz nuty orientalne. Stworzony w ten sposób zapach będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiej, bardzo gustownej kreacji wieczorowej, a do tego jeszcze gwarantować będzie tak potrzebne uczucie luksusu i wytworności. Świetnie współgrać też będzie z ogólną niesztampowością wydarzenia, jakim jest celebrowanie wspólnego wyjścia dwojga dorosłych ludzi.

Zmysłowość w pięknej odsłonie

W świecie perfumeryjnym nie brakuje i takich propozycji zapachowych, które są nie tylko wyjątkowe, ale i niezwykle popularne. W tej kompozycji urzekająca kompozycja kwiatowo-owocowa wzbogacona została intensywnymi akcentami kawy. To pełen zmysłowości zapach dedykowany kobietom potrafiącym eksponować swoją kobiecość i atrakcyjność oraz mężczyznom, którzy uwielbiają przebywać w otoczeniu właśnie tak pewnych siebie i swojej seksualności, kobiet.

Gdyby można było stwierdzić w dużym skrócie, jakie perfumy damskie lubią mężczyźni, z pewnością trzeba byłoby podkreślić ich moc: mają być maksymalnie zmysłowe, bardzo wyraziste i podkreślające kobiecość. Mają być też idealnie dopasowane do charakteru i osobowości pani, która ich używa. Wówczas można mówić o wielkim sukcesie i… obopólnym zadowoleniu – zarówno użytkowniczki, jak i jej partnera.