Najnowsze wpisy

Potęga marki budowana latami

Na rynku produktów perfumeryjnych już tak jest, że światowej sławy zapachy szybko stają się legendami i nawet najznakomitszy odpowiednik tych zapachów nie jest w stanie prześcignąć oryginału. Choć nie każdy konsument będzie stawiał na 100% jakość światowej produkcji, to jednak wielu z nich docenia wyrafinowany skład kosmetyków z najwyższej półki i wybiera właśnie to, co jest warte wyboru. Bo za produkcją światową zawsze w parze idzie nieporównywalna z niczym, potęga jakości.

Męski ideał zapachowy

Żyjemy w czasach, w których zadbanych, pewnych siebie i umiejących podkreślić własną męską siłę, panów nie brakuje. To oni nakręcają popyt na luksusowe zapachy i produkty, którymi chcieliby się otaczać w codziennym życiu. Dlatego też powstają perfumy specjalnie im dedykowane. A takim doskonałym przykładem mogą być znane na całym świecie. Te nie mogłyby powstać, gdyby światowej sławy piłkarz nie rozpoczął współpracy. A efekty tej współpracy podziwiać można na bogato zastawionych półkach w dobrych perfumeriach – także, a może szczególnie, tych internetowych.

Dla każdego coś dobrego

Perfumy to wyznacznik luksusu i pełni elegancji. Zapachy sygnowane przez postać znanego na całym świecie piłkarza oczarowują świeżością uzupełnioną akcentami owoców i kwiatów. Z reguły kompozycje zapachowe reklamowane przez dedykowane są mężczyznom pewnym siebie, charyzmatycznym, uwielbiającym szeroko rozumiany luksus i nieprzeciętną elegancję. Do tego są też źródłem niepowtarzalnych doznań zapachowych i nie pozwalają przejść obok takiego mężczyzny zupełnie obojętnie. Jednym słowem – mają w sobie tę nieporównywalną z niczym innym, wielką MOC i siłę „rażenia”.

Najpopularniejsze wybory zapachowe

 Perfumy to lista kilkunastu zapachów sygnowanych przez światowej sławy piłkarza. Jak wiadomo jednak, wśród tych zapachów znajdziemy i takie, które cieszą się niesłabnącą i ogromną popularnością od lat. 

Pierwszy łączyć w sobie będzie energetyczne akcenty mandarynki i arbuza, przeplatane tropikalnymi nutami krzewu lantana oraz cyprysu, a całość uzupełniona zostaje paczulą i bursztynem. To propozycja dla mężczyzn pewnych siebie i umiejących podkreślić własne atrybuty męskości.

Tutaj pierwsze skrzypce grać będą nuty ananasa z liśćmi fiołka, a do tego aromaty szałwii, japońskiego kwiatu wiśni czy wreszcie – nuty otulającego kaszmiru, paczuli oraz mchu. W ten oto sposób tworzy się unikatową kompozycję zapachową uwielbianą i docenianą przez panów na całym świecie.