Najnowsze wpisy

Które perfumy męskie podobają się kobietom?

Choć o gustach się nie dyskutuje, a każda kobieta może lubić innego rodzaju kompozycje zapachowe i ogólnie zmienną jest, to w świecie perfum znaleźć można i przykłady takich produktów, które cieszyć się będą zainteresowaniem większości przedstawicielek płci pięknej. W branży zapachowej jakoś tak już jest, że perfumy dedykowane odmiennym płciom są tak erogenne, że ich większość podobać się będzie nie tylko osobom z nich korzystającym, ale i tym, które mogą w te zapachy się „wtulać”. O jakich zapachach konkretnie mowa? Sprawdziliśmy więc, jakie perfumy męskie podobają się kobietom. A efekty prezentujemy poniżej.

Nietuzinkowość w cenie

Perfumy są wizytówką każdego człowieka, dlatego tak ważne jest ich regularne używanie. Mężczyzna, aby mógł nieustannie zachwycać, powinien stawiać na sprawdzone zapachy, uwielbiane przynajmniej przez najważniejszą kobietę jego życia. A ciekawych propozycji na rynku jest dziś naprawdę mnóstwo. Wśród nich są także i takie perfumy męskie, które podobają się kobietom. O najpopularniejszych piszemy poniżej.

Skąd bierze się fenomen tego zapachu? Flakonik określany często mianem dedykowany jest mężczyznom uwielbiającym podkreślać swoją pewność siebie, stanowczość oraz zdecydowany charakter. Takimi mężczyznami zaś pragną otaczać się kobiety. Panowie mają być silni, dawać ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję pełnej niezawodności. Dzięki temu też panie czują się zadbane, kochane i potrzebne swoim mężczyznom. A jeśli do tego mężczyzna cudownie pachnie – cóż więcej potrzeba do szczęścia? I gdyby chciało się odpowiedzieć na pytanie – jakie męskie perfumy podobają się kobietom.

Zapach uznawany przez wielu panów jako jeden z najpiękniejszych i najchętniej kupowanych. Urzeka swoją kompozycją, w której odnaleźć można nuty skóry, piżma, bergamoty, ale i dość nietypowo – kokosu. To zapach dedykowany mężczyznom ceniącym rozwiązania wysoce gustowne i eleganckie, stworzone z myślą o podkreśleniu natury biznesmena aniżeli sportowca. To z pewnością propozycja godna zainteresowania nie tylko mężczyzn, ale i kobiet – zwłaszcza tych, które chcą pokazać jak potrafią dbać o facetów swojego życia. Męskie perfumy jakie podobają się kobietom mogą pachnieć więc wyjątkowo intensywnie i… tak bardzo męsko.

Mężczyźni w rozumieniu pań nie zawsze muszą emanować jedynie siłą i na każdym kroku podkreślać swoją potęgę. Z równie dużym powodzeniem mogą pokazać też swoją łagodniejszą stronę – tę bardziej uwodzicielską. To wszystko możliwe jest przy stosowaniu zapachu energetyzującego, ale i potrafiącego zachwycić niejedną kobietę.  Jego kompozycja zapachowa opiera się na połączeniu cytryny, fiołka, wyrazistej ambry oraz cedru. Nie bez znaczenia pozostaje także domieszka skóry. W ten sposób oto mamy dostęp do produktu z wyższej półki – dla panów pewnych siebie i znających swoją wysoką wartość. Propozycja ta odzwierciedla też doskonale wybory współczesnych pań – bo męskie zapachy które podobają się kobietom, mogą pachnieć właśnie tak.

W poszukiwaniu perfum idealnie dopasowanych do własnych preferencji zapachowych warto postawić na… zdanie się na to, co nasz noc lubi najbardziej. Bo tak przyjemnie później będzie się wtulać w ramię ukochanego mężczyzny, pachnącego tak nieziemsko… Jakie męskie perfumy podobają się kobietom? Przede wszystkim tak zmysłowe i uwodzicielskie, że brak słów aby oddać ich ponadczasowy czar.